У Коростенському ЦСПР вітали сім’ї учасників АТО з Різдвяними святами

Дата: 11.01.2018 Переглядів: 128

У Центрі соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Служби, фахівці із соціальної роботи Вікторія Обиход, Марина Нестерчук та інструктор з фізичної культури Андрій Колотюк організували та провели два святкові масові заходи. Вітали учасників АТО – захисників України, їх дружин та дітей  з Різдвяними святами, охопили більше 100 родин воїнів.

Під час заходів «Бажаємо всім веселих свят» та «В гостях у Снігуроньки» всі родини, котрих попередньо запрошували, з радістю завітали до ЦСПР м. Коростень та весело провели  час разом з фахівцями Центру.

Ведучі свята  доклали багато зусиль для підготовки сценарію свята Різдва, вони подарували дітям гарний настрій, провели веселі конкурси, заохочували різними подарунками. Всі разом майстрували ялинку із сніжинок, танцювали, переодягались у казкових героїв, відгадували загадки, розказували вірші.

Дорослі теж долучились до свята, допомагали дітям розгадувати завдання та  ребуси  від ведучого. Учасники АТО та їх дружини  у родинній обстановці привітали один одного з Новим роком та Різдвом Христовим, побажали міцного здоров’я, миру у родині, достатку та здійснення всіх заповітних мрій.

Інформує фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ЦСПР Любов Паламарчук