Учасникам АТО продовжують надавати дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 130

На сьогодні Головне управління Держземагентства у Полтавській області надало учасникам антитерористичної операції на сході країни 38 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, 34 з яких для ведення особистого селянського господарства і 4 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

У цілому 38 земельних ділянок загальною площею 59,7 га надані мешканцям Великобагачанського, Гадяцького, Глобинського, Гребінківського, Диканського, Зіньківського, Карлівського, Кобеляцького, Котелевського, Кременчуцького, Лубенського, Лохвицького, Машівського, Новосанжарського, Оржицького, Пирятинського, Полтавського, Семенівського, Чутівського районів та міста Кременчука.

У Волинській області учасники антитерористичної операції на сході України та члени сімей загиблих військових отримали 408 дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. У власність громадянам цієї категорії передано 104 земельні ділянки площею 118,6 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення індивідуального садівництва, особистого селянського господарства.

Усього до органів місцевого самоврядування та головного управління Держземагентства в області учасники АТО та родичі загиблих військовослужбовців подали 1485 заяв на отримання земельних ділянок у власність. Найбільше заяв надійшло від жителів міст Луцька, Нововолинська та Володимира-Волинського.

Для задоволення потреб заявників головне управління Держземагентства в області направило до міських, селищних та сільських рад відповідні клопотання щодо пошуку резервних земельних ділянок і надання їх учасникам АТО.

Також землевпорядники Миколаївщини затвердили 278 наказів про відведення земельних ділянок учасникам АТО.

На Тернопільщині 174 учасникам АТО надано дозволи на відведення земельних ділянок.

Землевпорядники Хмельниччини затвердили 135 наказів про відведення земельних ділянок учасникам АТО.