Учасники АТО до 25-річчя незалежності України нагороджені ювілейними медалями

Дата: 26.08.2016 Переглядів: 723

23 серпня у Одеському державному літературному музеї відбулося урочисте вручення відзнаки Президента України – ювілейної медалі «25 років незалежності України».

Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Соломія Бобровська від іменні Президента України нагородила 63 представників Одеської області різних професій, в їх числі лікарі, вчителі, спортсмени, представники громадськості, підприємці, культурні та релігійні діячі, з них 13 учасників антитерористичної операції.

Гарбузняк_Николай

В числі нагороджених був старший лейтенант Гарбузняк Микола, який сьогодні прибув у відпустку із зони проведення антитерористичної операції, де проходить службу в 61 військовому мобільному госпіталі. Це вже друга мобілізація офіцера, перший раз він був мобілізований в травні 2014 року та проходив службу у 18 батальйоні територіальної оборони, який в подальшому увійшов до складу 28 окремої механізованої бригади.

Після завершення вручення державних нагород, слово було надано завідувачу сектору в Одеській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Сторожуку Миколі, який від імені Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артура Валентиновича Дерев’янка привітав нагороджених та відмітив, що Одеська громада гордиться та пишається своїми земляками.

Всього за поданням Сектору Cлужби в Одеській області та сприяння завідувача сектору державних нагород апарату Одеської ОДА Гуменюк Галини було представлено та нагороджено 21 учасника АТО, з яких 8 відзнак Президента України направлено в різні райони області, де їм, також в урочистій обстановці, голови районних адміністрацій вручать зазначені ювілейні медалі.

учасник_АТО