Учасники АТО потребують постійного інформування і уваги

Дата: 10.10.2016 Переглядів: 122

Нещодавно учасники АТО разом зі своїми рідними під координуванням Вікторії Обиход, соціального педагога Коростенського Центру соціально-психологічної реабілітації населення м. Коростень, що працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, відвідали краєзнавчий музей в м. Коростені.

yj4tihoub78Ознайомились з історією рідного краю, а саме: з історичними постатями; корисними копалинами, що видобуваються на Коростенщині; фарфоровими виробами та виробами з каменю, якими славиться місто; флорою та фауною рідного краю; знаряддями побуту, якими користувалися люди в різні віки, що проживали на території теперішнього міста Коростень; експонатами І та ІІ світових воєн; аварії на ЧАЕС тощо.

Ще в музеї є куточок пам’яті та шани для учасників АТО, куди самі воїни приносять свої особисті речі та фотографії. Діти та дружини живих героїв, а також рідні загиблих воїнів  з захопленням оглядали всі експонати.

img_9016Екскурсія в краєзнавчий музей ніби повернула всіх в далеке минуле та нагадала про здобутки вже сьогодення, дозволила усвідомити, що нам є чим пишатись, що варто знати історію рідного міста, якому вже більше 1300 років.

Також на минулому тижні у Коростенському ЦСПР відбулася зустріч воїнів АТО, які є учасниками групи само- та взаємодопомоги “Гуртом легше”, з Єсіним І. В. – начальником управління праці та соціального захисту населення м. Коростень. Всі присутні отримали багато корисної інформації щодо грошових виплат учасникам АТО після повернення додому, про пільги на житлово-комунальні послуги.

В “соцзабезі” вже працюють програми, які дозволяють захисникам безкоштовно пройти навчання в автошколі та отримати посвідчення водія, програми безкоштовного вивчення іноземної мови учасниками АТО.

Центр запрошує учасників АТО, їх рідних відвідати групу само та взаємодопомоги “Гуртом легше”, учасники якої збираються кожної неділі о 13:00, тел. (04142)2-23-66.

Передає фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Любов Паламарчук