Усією родиною – з Україною

Дата: 23.03.2017 Переглядів: 48

18 березня  відповідно до Плану заходів Асоціації ветеранів внутрішніх військ та Національної гвардії України на 2017 рік в рамках Практичної конференції «Активна участь ветеранів у вихованні особового складу НГУ, як правонаступниці внутрішніх військ, на кращих бойових традиціях – вагомий внесок кожного ветеранського осередку у зміцнення обороноздатності країни, підтримання належного рівня правопорядку в державі», за ініціативою ради Центральної міжрегіональної секції Асоціації проведено тематичний вечір «Усією родиною – з Україною» з ветеранами Головного управління та військових частин НГУ Київського гарнізону.

У заході взяли участь заступники командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Микола Балан та генерал-майор Ярослав Сподар, начальник відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, гвардії полковник у відставці Володимир Мороз, заступник голови ради Київської міської організації ветеранів Олександр Соловей.

Все дійство супроводжував колектив Академічного ансамблю пісні й танцю НГУ, даруючи своє мистецтво ветеранам, які віддали кращі роки свого життя служінню Вітчизні та охороні прав і свобод її громадян. Микола Балан та Ярослав Сподар вручили відзнаки НГУ «За доблесну службу» родоначальникам військових династій, загальний стаж служби членів сім’ї яких перевищує 100 років, ветеранам гвардії – Почесні грамоти та Подяки командувача НГУ.

Радою Асоціації ветеранів внутрішніх військ та НГУ були вручені спеціальні дипломи подружнім парам – ветеранам, представникам  військової династії. Дипломами  та грамотами «Дружині офіцера» відзначили жінок-військовослужбовців.

Для почесних гостей відбувся концерт. В ході заходу ветерани, багатьом із яких було понад 70-80 років, вдалися до танців та спільних співів. Вечір сприяв підвищенню патріотичного духу, життєвого тонусу ветеранів, їх згуртуванню довкола ідеї захисту Батьківщини та шани і поваги до НГУ, військ, яким вони віддали частку свого серця. За результатами вечора створено відеофільм «Усією Родиною – з Україною», матеріали опубліковано на сайті Національної гвардії України та у засобах масової інформації.