В пам’ять легендарного Адмірала

Дата: 26.02.2015 Переглядів: 192

В приміщенні Київського міського Палацу ветеранів 25 лютог відбулась тематична зустріч ветеранського активу, присвячена 105-й річниці з дня народження уродженця м. Кам’янець – Подільський Хмельницької області, адмірала флоту Радянського Союзу Горшкова С. Г.

Під час заходу присутні докладно ознайомились з біографією Горшкова, послухали життєві історії тих хто служив на флоті під його командуванням, переглянули документальній фільм з унікальними кадрами кораблів та підводних човнів, що брали участь у Другій світовій війні.

В рамках заходу представники ветеранських громадських об’єднань, на згадку про тематичну зустріч, подарували керівникам Палацу ветеранів картину з підводним човном, який знаходився під командуванням легендарного адмірала.

DSC09727-1

Участь у заході взяли: представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Київської міської та обласної державних адміністрацій, ветеранських громадських об’єднань, ветерани Другої світової війни, учні Київського військового ліцею імені Івана Богуна.