Ветерани АТО відвідали матч Суперкубку України

Дата: 18.07.2016 Переглядів: 124

суперкубок16 липня в Одесі відбулося урочисте відкриття нового футбольного сезону. Символічно, що в день відзначення 26-ї річниці прийняття «Декларації про державний суверенітет України» донецький «Шахтар» та київське «Динамо» розіграли Суперкубок України!

До футбольного свята долучилися і учасники антитерористичної операції. Завдяки Голові Одеської облдержадміністрації Саакашвілі М. Н. матч за участю українських грандів змогли відвідати 20 військовослужбовців, які знаходяться на лікуванні після отриманих поранень або проходять реабілітацію у Військово-медичному клінічному центрі Південного регіону. Також за ініціативи сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Одеській області, Центру допомоги учасникам АТО та безпосередньої допомоги заступника голови Одеської ОДА Бобровської С. А.  цей матч теж відвідали 20 ветеранів АТО, волонтерів та членів їх родин.

перемогаЯк відомо, в напруженій боротьбі вдача посміхнулася футбольному клубу «Динамо» (Київ), який  переміг донецький «Шахтар» по пенальті. Фоторепортаж можна переглянути на сайті інтернет-порталу “Перемога”

Повідомляє завідувач сектору Служби в Одеській області Микола Сторожук