Ветерани Одещини обговорили нагальні питання

Дата: 01.03.2018 Переглядів: 152

Керівник Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук на запрошення взяв участь у засіданні президії ради Організації ветеранів Одеської області.

На порядку денному стояли питання взаємовідносин громадських ветеранських організацій з органами державної влади та місцевого самоврядування в умовах об’єднання територіальних громад.

Особливу увагу учасники звернули на підготовку до проведення в наступному 2019 році Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» з нагоди відзначення 75-ої річниці визволення від фашистських окупантів населених пунктів Одеської області, гідного вшанування пам’яті загиблих і померлих фронтовиків та чуйного відзначення живих визволителів.

У своєму виступі Микола Сторожук звернув увагу присутніх на  взаєморозумінні між ветеранськими організаціями, особистій повазі кожного ветерана, спільному відстоюванні визначених законодавством соціальних пільг.  Він наголосив, що ніхто краще не зрозуміє та не допоможе учаснику бойових дій Другої світової війни, як учасник бойових дій, який щойно повернувся з війни на Сході України. Бойове братерство та взаємодопомога, безкорисливість та патріотизм – це риси, які сьогодні притаманні молодим ветеранам війни, і яким насамперед потрібні наша підтримка і повага.