Ветерани війни привітали жінок – членів сімей участників війни в Афганістані та в АТО

Дата: 06.03.2015 Переглядів: 281

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня керівник громадської організації “Бойове братерство без кордонів” Євген Подсольонов та голова Комітету жінок-фронтовичок і вдів військовослужбовців Всеукраїнської Спілки ветеранів війни Світлана Тараненко відвідали осередок Київської обласної організації сімей військовослужбовців, що загинули в Афганістані та інших локальних конфліктах, та Білоцерківський міський Комітет членів сімей військовослужбовців.

Керівники вищеназваних організацій Олена Гаврилюк та Галина Казакова разом з активом організували незабутню теплу зустріч з колективом жінок –¬ вдовами загиблих воїнів в Афганістані та в АТО.

Керівники структур ВСВВ звернулися до матерів і вдів загиблих воїнів-”афганців” зі щирими вітаннями від імені Голови Всеукраїнської Спілки ветеранів війни генерал-полковника В. Г. Воронцова, усього колективу ветеранської громадської організації.

З нагоди свята весни і вшанування прекрасної половини людства усім жінкам – учасницям зустрічі – були вручені квіти та подарунки від імені спонсорів.

Зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Жінки на деякий час забули про життєві турботи і відчули себе в тісному колі однодумців, з любов’ю згадували своїх рідних чоловіків та синів, які з честю виконали свій військовий обов’язок і, як справжні Герої, загинули в локальних війнах та в антитерористичній операції на сході України.

Таким чином вшанували їх світлу пам’ять, ще раз засвідчивши той незаперечний факт, що Герої не вмирають допоки їх пам’ятають. Всі разом сфотографувалися на пам’ять.