Ветерани вшанували загиблих в АТО військових моряків

Дата: 07.05.2015 Переглядів: 184

В Одесі ветерани Другої Світової війни і військової служби разом з вихованцями Військово-морського ліцею, Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та курсантами Військової академії вшанували пам’ять загиблих під час антитерористичної операції військовослужбовців Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

33c1297a550284efaa1c27f1deab6fefeded2de3В рамках відзначення 70 річниці Перемоги над нацизмом у Європі ветерани Братства однополчан 329 гвардійського мотострілкового полку та представники юного покоління захисників Вітчизни на запрошення командування вітчизняних ВМС відвідали Західну військову-морську базу українського флоту.

Для своїх поважних гостей військові моряки організували екскурсію флагманом ВМС України фрегатом «Гетьман Сагайдачний». Оскільки флагман вітчизняних ВМС став місцем зустрічі кількох поколінь українських воїнів, огляд корабля водночас став своєрідним уроком мужності для юних захисників Батьківщини — ветерани поділились спогадами про своє доблесне минуле, а військові моряки розповіли про сучасну службу в умовах протидії агресії сусідньої держави.

На завершення ветерани разом з курсантами та ліцеїстами поклали квіти до Пам’ятної дошки на честь загиблих під час антитерористичної операції військовослужбовців Віськово-Морських Сил ЗС України та хвилиною мовчання вшанували подвиг сучасних українських героїв.

Повідомляє прес-служба Міністерства оборони.