Відбулось засідання Громадської ради при Службі

Дата: 27.02.2015 Переглядів: 475

27 лютого 2015 року у приміщенні Центрального будинку офіцерів Збройних сил України (вул. Грушевського, 30/1, м. Київ) відбулось засідання Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

В засіданні взяли участь перший заступник міністра соціальної політики Шевченко В. В., директор фінансово-економічного департаменту Задніпрянець В. А., голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Дерев’янко А. В. та інші відповідальні особи Служби.

Під час засідання були обговорені наступні питання:
1. Про стан фінансової підтримки та порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової допомоги громадським об’єднанням ветеранів у 2015 році.
2. Про підготовку та проведення у 2015 році заходів з відзначення 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років та обговорення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України “Про заходи з увічнення пам’яті захисників України на 2015–2020 роки”.
3. Про підготовку та проведення у 2015 році V Всеукраїнського форуму ветеранів.
4. Про підготовку та проведення у 2015 році Всеукраїнського молодіжного освітньо-патріотичного, воєнно-спортивного “Збору Нащадків Переможців” під гаслом “Україна Єдина”.
5. Обрання заступника Голови Громадської ради при Державній службі України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.
6. Щодо надання юридичних послуг учасникам бойових дій (презентація).
7. Різне.