Відбувся ІХ Всеукраїнський конгрес ветеранів-підводників

Дата: 26.10.2015 Переглядів: 191

Урочиста церемонія відкриття Конгресу пройшла 22 жовтня у Парку Вічної Слави (м.Київ). Учасники заходу пройшли Алеєю Полеглих Героїв до Обеліску Вічної Слави, де вшанували хвилиною мовчання полеглих у Другій світовій війні, поклали вінок та квіти, під супровід оркестру військової частини 3030 Національної гвардії України.

Після урочистої частини, в приміщенні Київської облдержадміністрації, в рамках конгресу його учасники підбили підсумки діяльності Всеукраїнської громадської організації “Всеукраїнська асоціація ветеранів-підводників” за 2015 рік. Вони поділились досвідом та специфікою діяльності в областях, окреслили плани на майбутній рік.

Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції представляв головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськими об’єднаннями Альохін В.О. Він вручив Подяки від Голови Служби Дерев’янка А. В. ветеранам-підводникам та поінформував присутніх про роботу, результати, майбутні плани Служби, відповівши на запитання присутніх конгресу.

Наступного дня учасники Конгресу відвідали загальноосвітню школу  с. Новосілки Макарівського району Київської області, де провели з учнями “Урок мужності”.