Відкриття експозиції в Одеському військово-історичному музеї

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 195

4 грудня в Одеському військово-історичному музеї відкриється експозиція, присвячена загиблим в АТО військовослужбовцям

В Одесі колектив Військово-історичного музею завершує підготовку експозиції, присвяченої героям, які загинули під час проведення АТО на Сході України.

Планується, що в експозиції буде представлено історії, фото та відеоматеріали, а також інші експонати про півсотні загиблих в АТО бійців з Півдня України.

Як розповіла завідувач музею Наталія Югова, ініціаторами експозиції виступили безпосередньо працівники музею, які за покликанням та за родом професійної діяльності просто не можуть залишатися осторонь таких важливих, визначальних для майбутнього подій в історії нашої держави.

«Для нас принципово «по гарячих слідах» зібрати інформацію про героїв-військовослужбовців, які загинули, захищаючи свою країну зі зброєю в руках», – зазначила Наталія Югова.

При підготовці експозиції музейники активно співпрацюють як з представниками Збройних Сил України, так й інших силових відомств. Значну допомогу надають також працівники військкоматів та волонтери.

Відкриття експозиції відбудеться 4 грудня у приміщенні Військово-історичного музею, що на вулиці Пироговській, 2.

Надалі колектив музею планує продовжити роботу над наповненням її новими матеріалами, а також запрошує на тематичні екскурсії учнів старших класів і студентів навчальних закладів Одещини та усіх зацікавлених громадян.