Відкриття пам’ятного знаку полеглому учаснику АТО

Дата: 17.10.2016 Переглядів: 200

22-pamyatnyj-znak-zahyblomu-heroyu-ato-st-lejt-zelinskomu-navchno-vstanovleno-na-vul-yaka-nosyt-joho-imya14 жовтня 2016 року, в День захисника України, на території села Мала Білозерка, що на Запоріжжі, відбулись урочисті заходи з нагоди відкриття пам’ятного знаку, присвяченого пам’яті уродженця Малої Білозерки – загиблого героя, старшого лейтенанта Зелінського Гаврили Вікторовича.

Пам’ятний знак встановлено на вулиці, де народився та проживав Зелінський Г.В. (колишня вулиця Кірова, з січня 2016 року – вулиця Зелінського).

25-slava-heroyamГаврило Зелінський – старший лейтенант, заступник командира роти з виховної роботи 93-ї окремої механізованої бригади, героїчно загинув 29 серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла. Похований 3 квітня 2015 року в місті Новомосковськ  Дніпропетровської області.

На урочистих заходах були присутні представники органів державної та місцевої влади, депутати, ветерани війни та праці, учасники АТО, духовенство, громадяни та учнівська молодь.

Вічна пам’ять та слава усім загиблим воїнам, які віддали своє життя за нашу Батьківщину та її майбутнє! Герої не вмирають, вони житимуть в наших спогадах, добрих справах в ім’я рідної України.

2-zahody-po-vidkryttyu-pamyatnoho-znakaОрганізатори заходу: Громадська організація «Київське військово-історичне товариство», Малобілозерська сільська рада, громадські активісти села.