Вітаємо, В’ячеславе!

Дата: 17.02.2015 Переглядів: 224

Служба неодноразово писала про пораненого учасника АТО, добровольця В’ячеслава Буйновського. Представники Служби активно допомагають йому у вирішенні питань лікування, соціального захисту, особистих проблем.

Треба сказати, що Голова Служби Артур Дерев’янко взяв безпосередню участь у допомозі В’ячеславу. Саме завдяки йому знайшлись спонсори для протезування постраждалого добровольця виробами підвищеної функціональності імпортного виробництва.

Зокрема, його протезування здійснювалось ТОВ “Ортотех-Сервіс”, керівником якого є відомий протезист Олександр Стеценко. До речі, пан Стеценко є членом експертної групи, створеної при Службі.

Керівник протезно-ортопедичного підприємства говорить, що у нього легких пацієнтів не буває. Його задачею є максимально відновити втрачені функції після ампутації кінцівок бійцям, які постраждали в АТО.

“Наше підприємство постійно підвищує кваліфікацію, навчає фахівців, удосконалює нові технології”, – говорить керівник підприємства. Треба шукати підхід до кожного постраждалого, щоб повернути людей до активного життя. Їхня сила волі – приклад для нас”.

Буйновский 1

Про Буйновського керівник з радістю говорить: “В’ячеслав вже на ногах і ногах”, і підкреслює, що протези зроблені з імпортних комплектуючих, але завдяки вітчизняному протезуванню вдалося зекономити чималу суму.