Всеукраїнська Декада зайнятості для учасників АТО та осіб з інвалідністю

Дата: 04.12.2015 Переглядів: 352

2 грудня 2015 року в Херсонському міському центрі зайнятості відбувся семінар, який провели в рамках Всеукраїнської Декади зайнятості для демобілізованих учасників АТО та осіб з інвалідністю, приурочений до Міжнародного дня інвалідів.

Семінар провели представники Фонду соціального захисту інвалідів та Управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради за активної участі представників Херсонського Сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Під час заходу була розглянута інформація головного спеціаліста Любченка Ю.С. про такі питання;- як наявність пільг для осіб з інвалідністю, забезпечення ліками та засобами реабілітації, курортне забезпечення, надання матеріальної допомоги та працевлаштування.

Як розповіла заступник директора – начальник відділу активної підтримки безробітних Херсонського міського центру зайнятості Марина Дудніченко, зі 120 осіб з інвалідністю, що перебували на обліку в міському центрі зайнятості, 111 працевлаштовані. Вона також зазначила, що ХМЦЗ постійно шукає вакансії для інвалідів, організовує ярмарки. Налагоджена співпраця з підприємствами, які надають вакансії для інвалідів. Також проводяться дні «відкритих дверей», коли інвалідів запрошують на підприємство, щоб вони мали змогу ознайомитись з режимом та умовами роботи, поспілкувались з працівниками.

Також в рамках Всеукраїнської Декади зайнятості для демобілізованих учасників АТО та осіб з інвалідністю в області проводяться семінари і тренінги.