З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2014 Переглядів: 150

Шановні ветерани війни та учасники антитерористичної операції!
Дорогі співвітчизники!

Новий рік та Різдво Христове за давньою народною відзначаються як найулюбленіші сімейні свята. З раннього дитинства для кожного з нас вони є символом доброї зимової казки, щирої радості. В ці дні ми зазвичай перебуваємо в емоційному піднесенні, зустрічаємося в дружньому колі з рідними та близькими нам людьми. Бажаємо всім добра і щастя, очікуємо від них приємних сюрпризів.

Також наприкінці кожного року прийнято підбивати підсумки роботи, планувати справи на рік наступний. І Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції разом з Урядом України теж звітує про три місяці діяльності у 2014 році, ми визначили свої завдання на 2015-й.

Що вже вдалося зробити в плані реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів? Організована системна робота міжвідомчої комісії з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій осіб, які брали участь в АТО. На кінець року, що минає, статус учасника бойових дій вже надано понад 7 тисячам учасників антитерористичної операції.

Створений і наповнюється Єдиний реєстр учасників антитерористичної операції. Службі передано п’ять реабілітаційних центрів, які ми повинні привести до ладу, або, як кажуть, до нормального бою.

Сформована Громадська рада при Службі і ми віримо, що в Новому році вона ефективно запрацює.

Наприкінці року Служба отримала власний засіб масової інформації – офіційний веб-сайт. Отож запрошую всіх заходити на нього, черпати корисну інформацію та долучатися до його наповнення.

Загалом, Служба вже показала, що вона є і її двері постійно відкриті для всіх і кожного.

Уявляючи всіх нас, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції, інших громадян країни за велетенським святковим столом, від імені працівників Служби та від себе особисто сердечно вітаю  всіх з Новим 2015 роком та Різдвом Христовим! Бажаю міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у здійсненні всіх задумів на добро своїх родин та нашої Української держави.

Нехай цей  Новий рік та Різдвяна зоря запалять у наших серцях вогонь віри та любові, надії на краще майбутнє. Щасливих і незабутніх вам свят!

 

Голова Служби  Артур Дерев’янко