Зустріч ветеранів

Дата: 17.12.2014 Переглядів: 185

У рамках Року учасників бойових дій на території інших держав з нагоди 25-ї річниці виведення Радянських військ із Республіки Афганістан та Дня ветеранів Анголи за підтримки Міжнародної громадської організаціії “Союз ветеранів Анголи” 15 листопада 2014 року у місті Києві в приміщенні Національного авіаційного університету відбулись урочисті заходи.

В заходах взяли участь учасники бойових дій в Анголі із 20 областей України, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Куба в Україні

Е. П. Эрнесто Антоніо Сенті Даріас , Уповноважена з консульських питань Маргарита Эмеліна Валье Каміно, Радник – заступник голови місії Оскар Сантана Леон, Посол Південно-Африканської Республіки в Україні Крістіаан Бассон.

Від Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на заходах був присутній експерт з міжнародних питань Першуков Ю. І.

Ветеранську громадськість представляли члени Всеукраїнської організації “Всеукраїнський Союз учасників війни”, Міжнародної організації “Бойове братство без кордонів”, громадської організації “Союз ветеранів Мозамбіка”, координатор об’єднання учасників бойових дій у В’єтнамі, представники Миротворців ООН України та учасники антитерористичної операції.

Перед присутніми з привітанням виступив Голова міжнародного громадського об’єднання “Союз ветеранів Анголи” М. В. Вороняк. Він, зокрема, запропонував внести зміни до Постанови КМУ України за № 63 щодо періоду бойових дій в Анголі.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять загиблих бойових побратимів та товаришів.

На завершення урочистостей учасники бойових дій були нагороджені орденами, медалями та Почесними грамотами.

Ця зустріч ветеранів і побратимів стала свідоцтвом єдності в розумінні неприпустимості у вирішенні міжнародних питань за допомогою військового протистояння.