Зусилля влади спрямувати на вирішення проблемних питань учасників АТО

Дата: 13.12.2016 Переглядів: 91

З ініціативи представника Державної служби України у справах ветеранів війни та уасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Володимира Веркальця  відбулося засідання членів правління громадської організації “Івано-Франківська спілка членів сімей загиблих, померлих та зниклих безвісти в зоні АТО”, на якій обговорили питання співпраці між представником Служби в області, управліннями та департаментами обласної державної адміністрації у сфері соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей.

Також Володимир Веркалець ознайомив членів правління з інформаційною брошурою “Пам’ятка учасникам АТО” та передав декілька екземплярів для осередків даної організації, що створились а районах. Ця збірка, за словами представника Служби, допоможе розширити коло інформування для ветеранів та військовослужбовців про їх права та гарантії соціального захисту від держави.

Домовились такі зустрічі проводити раз на місяць з метою обміну інформацією і вирішення наболілих проблем в сім’ях, що втратили найрідніших людей.

ivano-frank