Українці – волелюбний народ, який не визнає неволю!

Дата: 15.10.2015 Переглядів: 287

Всеукраїнська громадська організація “Українська Асоціація ветеранів-співробітників спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю “К” Служби Безпеки України” приймає різнопланову участь в проведенні заходів по протидії терористичним та сепаратистським проявам у південно-східних регіонах України та наданні допомоги підрозділам СБУ та ЗСУ, які задіяні в АТО. Ряд структурних підрозділів Асоціації зосередилися також на ідеологічній підтримці наших військових.

Зокрема, Тернопільській осередок Асоціації за фінансової підтримки Тернопільської ОДА видав 1000 примірників книжки “Ніхто, крім нас” – віршів Голови Тернопільського осередку, воїна-інтернаціоналіста – учасника бойових дій в Афганістані, полковника запасу Безрутченка Б. М. російською мовою. Книжка віршів розповсюджена серед частин Нацгвардії, Управління МВС України в Тернопільській області, а також спецгруп СБУ, задіяних в АТО.

Від автора Бориса Безрутченка.
Я, на жаль, із-за свого віку та стану здоров’я не можу зі зброєю у руках боронити свій край, свою державу – рідну Україну. Але стояти осторонь цих подій не можу. Моя родина зібрала гроші, на які придбано для бійців АТО позашляховик, військове спорядження (тепловізори, прибори нічного бачення, бронежилети, медикаменти) тощо.

В Євангелії від Іоана сказано: «Спочатку було слово…» І в усьому нашому житті теж спочатку йде «слово». Воно може вбити, а може і воскресити.

Зараз на Сході поруч із військовою агресією Росії йде також розв’язана нею ідеологічна війна, що є різновидом війни психологічної. Відомо, що її полум’я спочатку розпалюється в головах і серцях людей. Країна-агресор наполегливо шукає ворога, формує його образ, потім підключає підміни розумінь і нахабно перекручує історичні події. Так народжується в людей, що залишились на території, окупованій сепаратистами, «ополченцями» так званих «ЛНР» та «ДНР», цією сірою масою, яка більше рефлексує, ніж свідомо воює з ЗСУ та добровольчими батальйонами, бредовий образ жидо-бандерівця, укрофашиста. На жаль, проросійським пропагандистам інколи вдається досягати своєї мети, сіяти ворожнечу серед українців.

Розуміючи всю шкоду від неправдивої, нахабної ворожої пропаганди, а також, що слово – це дуже потужна зброя, я хочу своїми віршами, хай не досить досконалими, але написаними серцем і душею, донести до українців, до бійців АТО, а може, навіть, і до обдурених жителів окупованих територій Сходу держави своє ставлення до подій на Донбасі, до російських окупантів, до зрадників України, вселити у щирих патріотів держави віру в неминучу Перемогу. Ще ніколи підла неправда не перемагала святу, хай інколи й гірку Правду.

Слава Україні!
Героям Слава!

***
Вы зачем к нам с войною пришли,
Принесли слезы, смерть и руины.
И руками по локоть в крови
Оторвали кусок Украины?

Вы зачем убиваете нас,
Стариков, наших жен и детей?
Превратить захотели Донбасс
В полигон для бредовых идей.

Карлик злобный стал вашим кумиром.
Вы нелепы и просто смешны.
И со своим «русским миром»
Нам как рыбе галоши нужны.

Мы с проблемами разберемся
И решим их, но только без вас.
В монастырь ваш с уставом не рвемся,
Как рветесь вы на Донбасс.

Сколько крови должно пролиться?
Почему до сих пор вам неймется?
Но людская кровь не водица.
За нее вам ответить придется.

Украинцы – свободный народ,

Который неволю не примет.
Запомните все: кто с мечом к нам придет,
Тот от меча и погибнет.