22 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 16.06.2017 Переглядів: 455

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців та став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п’ятого нашого співвітчизника.

Кожен раз у цей день ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані ворогом.

16 червня члени Клубу людей поважного віку та учасники АТО зустрілися в м. Славутичі, щоб  згадати та обговорити події воєнних часів. Усі присутні  вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та переглянули документальні відеосюжети про День пам’яті жертв війни в Україні. Учасники АТО поклали квіти до меморіальних дошок загиблих у зоні АТО. Люди поважного віку відвідали пам’ятники дітям війни та загиблим воїнам у Другій світовій війні.

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми стали передавати це з покоління в покоління. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишивши образи, ми навчилися прощати і не ображатися на людство за те, що воно допустило подібний хід розвитку подій. Ми навчилися любити. Любити тих, хто дорогий нам, хто поруч з нами. Любити життя, а не смерть, ненависть і агресію. Тому ми виграли тоді. Тому перемагаємо зараз. І не дай нам Бог забути про це!

І саме наш святий обов’язок – передати молодому поколінню ту пам’ять про страждання народу і його героїзм в часи страшного лихоліття, бо його обов’язок — оберігати спокій і злагоду в нашій суверенній незалежній Україні задля майбутнього народу, задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя виборов мир на нашій землі.

Вічна пам’ять полеглим на полі бою,
Честь і слава – живим героям!