24-й річниці Збройних Сил України присвячуються. Прес-анонс “Музика відправляється на Схід”

Дата: 03.12.2015 Переглядів: 113

ПРЕС-АНОНС

03 грудня 2015 року                                                                                                         м. Київ

Музика відправляється на Схід

4 грудня, в п’ятницю, до Маріуполя та Бердянська з програмою, приуроченою 24-ій річниці Збройних Сил України, вирушає Національний президентський оркестр України.

Акцію організовано силами Всеукраїнського громадського об’єднання “Всеукраїнський союз громадських об’єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів” та Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Оркестром підготовлена програма з різноманіття музичних номерів. Диригуватимуть заслужений діяч мистецтв України Сергій Золотарьов та Віктор Пащенко.

Метою заходу служить підняття бойового духу вояків, особливо в Маріуполі, та залучення цивільного населення до українського культурного надбання.

Крім Оркестру на Схід України також відправляються ветерани різних поколінь, щоб поділитися досвідом та розказати деякі правові та соціальні аспекти життя після служби.

Всеукраїнське громадське об’єднання “Всеукраїнський союз громадських об’єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів” та Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції вже не вперше проводять схожі заходи, так, 13-14 жовтня цього року, у Краматорську, Слов’янську та Красногорівці були проведенні концерти за участі Державного академічного естрадно-симфонічний оркестру України.

Розклад концертів буде такий: м. Маріуполь – 5 грудня, початок о 12.00, Будинок культури “Молодіжний”; м. Бердянськ – 6 грудня, початок о 14.00, Будинок культури “Софіт”.

Концерт несе благодійний характер, тому вхід вільний.

Контактна особа:
Сергій Кочкін
тел.: 067-506-86-44
e-mail: palivnik@ukr.net