28-29 жовтня 2015 року відбувся Всеукраїнський збір представників громадських об’єднань ветеранів та учасників антитерористичної операції

Дата: 31.10.2015 Переглядів: 324

28-29 жовтня у Санаторному комплексі «Пуща-озерна» за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції і Громадської ради при Службі відбувся Всеукраїнський збір представників громадських об’єднань ветеранів та учасників антитерористичної операції.

Перед початком Збору делегати прийняли участь в урочистому урядовому покладанні вінка та квітів до могили Невідомого солдата у парку Вічної Слави з нагоди 71-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Метою Всеукраїнського збору представників громадських об’єднань ветеранів та учасників антитерористичної операції було проведення діалогу між владою та громадськими об’єднаннями ветеранів війни, консолідація ветеранського руху України для вирішення питань соціального захисту та соціального забезпечення ветеранів.

У Зборі прийняли участь члени 70-ти громадських об’єднань ветеранів війни та учасників АТО, представники територіальних  підрозділів Служби.

Перед учасниками Збору виступили Голова Служби А. Дерев’янко, Голова Громадської ради при Службі В. Палій, Голова Громадської ради при Мінсоцполітики В. Кабанченко, вдова учасника АТО, полковника ЗСУ О.Гуменюк.

Серед високопосадових осіб з доповідями виступили народний депутат України, Голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я О. Богомолець, Міністр освіти і науки України С. Квіт, Перший Заступник Міністра соціальної політики України В. Шевченко, представники Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України, Пенсійного Фонду України.

До слова у Зборі запрошувалися керівники всеукраїнських громадських об’єднань  ветеранів війни та учасників АТО, громадські активісти та волонтери.

За результатами проведення Всеукраїнського збору представників громадських об’єднань ветеранів та учасників антитерористичної операції було прийнято Звернення  до Президента України П. Порошенка.

На заході були присутні і представники засобів масової інформації. Серед них – кореспондент газети “Урядовий кур’єр” Ольга Прокопенко, яка на шпальтах газети об’єктивно відобразила ситуацію, що турбує сьогодні керівництво Служби (див. статтю “Путівка для бійця – не розкіш” в № 203 “Урядовий кур’єр” від 31.10.2015).