Працівники Іванківського ЦСПР зустрілись з президентом Фонду «Чисте майбутнє» (США)

Дата: 16.11.2017 Переглядів: 97

Працівники Іванківського Центру соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, взяли участь у  зустрічі з президентом, співзасновником Фонду «Чисте майбутнє» (Clean Futures Fund, CFF) Лукасом Хіксоном та представниками місцевої влади, органів самоврядування м. Славутича.  

Присутніх ознайомили з досвідом роботи Фонду з надання благодійної допомоги жителям міста, зокрема дітям, що мають інвалідність, пов’язану з наслідками Чорнобильської катастрофи. Лукас Хіксон наголосив, що ця допомога вкрай необхідна, особливо, потерпілим від наслідків аварії на ЧАЕС прилеглих до чорнобильської зони. Фонд має на меті надання конкретної медичної допомоги та реабілітаційної терапії.

Заступник міського голови м. Славутич Олександр Лінкевич розповів про співпрацю американців з реабілітаційним центром для дітей-інвалідів та рекомендував напрацювання адаптувати в Іванківському районі.

Механізмом співпраці-допомоги цікавилася заступник голови Іванківської РДА Тетяна Свириденко. Депутати Іванківської райради, присутні на зустрічі, піднімали питання проблем екології району та висловили вдячність фонду «Чисте майбутнє» за можливість майбутньої співпраці.

Директор Іванківського ЦСПР Галина Бабич запропонувала проведення спільної роботи в напрямку психокорекції та в цілому психологічної реабілітації.

Після засідання гості відвідали Іванківський центр соціально-психологічної реабілітації населення, де ознайомились з напрямками діяльності та  формами роботи. Лукаса Хіксона цікавили проблеми учасників АТО та можливість їх розв’язання.

 

Галина Бабич виразила надію, що тяжко хворі бійці та діти-інваліди зможуть підтримати своє здоров’я за сприяння американських благодійників.