75-та річниця з початку підпільно-партизанського руху в Україні!

Дата: 22.09.2016 Переглядів: 138

Святковими осінніми днями ми вшановуємо славетних ветеранів, усвідомлюючи, що кожен із нас живе в незалежній державі, має змогу вчитися, любити, виховувати дітей тільки тому, що в суворі часи війни відважні герої не дали загарбникам господарювати на рідній землі.

Партизанський рух завжди відображав прагнення народу до свободи. Понад п’ятсот з’єднань і сотні загонів народних месників, що діяли в тилу ворога під час Другої світової війни на території України, зробили вагомий внесок у визволення країни від нацистських загарбників.

6200 партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона людей, завдавали відчутних втрат гітлерівським військам на окупованій території, сприяючи просуванню частин і з’єднань Радянської Армії на Захід.

За мужність і героїзм, виявлені в боротьбі з ворогом, 200 тисяч партизанів і підпільників нагороджено орденами і медалями, 223 з них отримали високе звання Героя Радянського Союзу.

partyzanska-slavaСьогодні, 22 вересня 2016 року, у Парку партизанської слави м. Києва відзначено День Партизанської слави.

Представники Київської міської державної адміністрації, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Дарницької районної державної адміністрації, Комісії  у  справах  колишніх партизанів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр.  при  Верховній Раді України, ветеранських організацій, молодь пройшли пліч-о-пліч з ветеранами підпільно-партизанського руху – очевидцями подій Другої світової війни,  традиційно провели мітинг та поклали квіти до пам’ятника загиблим партизанам.