9 жовтня – презентація другого видання книги “Вклоняємось доземно українському солдату”

Дата: 09.10.2015 Переглядів: 150

9 жовтня о 17.00 у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна колектив Центрального друкованого органу Міністерства оборони України – газети “Народна армія” презентує громадськості та журналістам українських ЗМІ друге видання книги під назвою “Вклоняємось доземно українському солдату”.

Книга розповідає про справжніх патріотів України, солдатів та офіцерів, героїв сучасності, на плечах яких весь тягар війни на Донбасі. Це вже друге видання нарисів та замальовок військових журналістів про захисників Вітчизни, які мужньо і героїчно боронять українську землю.

Головними дійовими особами презентації книги стануть її окремі герої, справжні патріоти, для яких майбутнє України – понад усе.

Також у заході візьмуть участь помічник Міністра оборони України, відомий волонтер молодший лейтенант Тетяна Ричкова, представник Адміністрації Президента України з питань АТО полковник Андрій Лисенко, активні волонтери Оксана Машовець (фонд “Батальйон підтримки армії”, м. Київ) та Альона Вербицька (голова Благодійного фонду “З вірою в себе”, м. Черкаси), представники Міністерства оборони, Генерального штабу та Спілки журналістів України. З музичним привітанням завітають артисти Марія Яремчук, Павло Зібров та інші.

У фойє військового ліцею буде демонструватися фотовиставка газети “Народна армія” під назвою “Повертайся живим!”, присвячена військовослужбовцям в зоні АТО.

Про це повідомляє Урядовий портал.