А. Дерев’янко: Взяти участь у долі кожного учасника АТО – завдання держави

Дата: 09.08.2016 Переглядів: 238

1 та 2 серпня 2016 р. з робочим візитом м. Вінниця та Рівне відвідав Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції А. В. Дерев’янко. У перший день він зустрівся з головою Вінницької обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм, за участі якого був проведений “круглий стіл”, де обговорювалися актуальні питання підтримки учасників бойових дій на Сході України та їхніх сімей. Участь в обговоренні взяли директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталія Заболотна, народний депутат України Микола Кучер, депутат обласної Ради Лариса Білозір, а також  представниками  місцевих громадських організацій.

Серед учасників заходу також були керівник  громадської спілки “Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО” Анатолій Слівінський, президент Асоціації ветеранських організацій Євросоюзу “EUROMIL” Емануель Якоб.

IMGM7303

загальнаХарактеризуючи загальну ситуацію на Вінниччині, очільник Вінницької ОДА  доповів присутнім, як на Віннитчині вирішуються проблемні питання учасників АТО. “Створено Центр надання допомоги воїнам АТО, окремий відділ в складі Департаменту соціальної та молодіжної політики. Більше того, нам вдалося вмонтувати туди всі громадські організації, які координують роботу у сфері допомоги учасникам АТО” – додав В. Коровій.

Голова Служби Артур Дерев’янко зауважив, що метою його візиту до Вінниці є ознайомлення з тими соціальними напрацюваннями, які є в регіоні, адже нині система соціальних послуг для ветеранів в Україні реформується.

голова“Передбачається перехід на адресність, щоб кожна людина отримувала конкретні кошти, і ми в цьому напрямку працюємо. Хоч це важкий процес, але думаю, що поступово маємо перейти на європейську систему”, – зазначив Артур Валентинович.

Фото з сайту Вінницької ОДА

Під час перебування у Вінниці та Рівному Голова Служби зустрічався з учасниками бойових дій в Афганістані, учасниками АТО та членами їх родин, волонтерами, а також представниками органів державної влади та керівниками місцевих служб, які опікуються питаннями надання допомоги учасникам АТО. Очільник Служби приділив увагу знайомству з досвідом роботи керівництва м. Вінниця та Рівне, громадських організацій стосовно психологічної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції, а також провів робочі зустрічі з фахівціями сектору Служби в Вінницькій та Рівненській областях.

5kbxp3ylzqs

 

2 серпня керівник Служби взяв участь у заходах, присвячених Дню високомобільних десантних військ Збройних Сил України, зокрема, у покладанні квітів до пам’ятного знаку в пам’ять загиблих в локальних війнах, а також  відвідав учасників бойових дій, які перебувають на лікуванні у Рівненському гарнізонному військовому госпіталі.

 

Фото – сайт Рівненської ОДА

IMGM7238В ході візиту Артур Валентинович мав зустріч з  президентом Асоціації ветеранських організацій Євросоюзу EUROMIL Емануелем Якобом, який прибув до Вінниці в рамках відкриття футбольного турніру на Кубок Героїв спецназу, та взяв участь у відкритті турніру на Центральному міському стадіоні за участю команд з підрозділів Сил Спеціальних Операцій.

Див. матеріал на сайті “Інформаційна Вінниччина”

IMGM7406