АНОНС.КУБОК ГЕРОЇВ АТО

Дата: 28.11.2016 Переглядів: 226

1 грудня 2016 року, о 10:00 ранку –урочисте відкриття  Фінальних ігор регулярного Чемпіонату серед команд  Ліги учасників АТО на «Кубок Героїв АТО», яке відбудуться на навчально-тренувальній базі Динамо “Київ” у Конче Заспі.

42 команди грали у цьогорічному Чемпіонаті, 16 кращих вийшли у фінал і будуть змагатися за честь отримати «Кубок Героїв АТО».

«Кубок Героїв АТО» є перехідним та щороку буде мігрувати від переможця до переможця, а назва команди-переможниці буде вигравіровано на Кубку. Протягом вересня-листопада матчі Чемпіонату відбувалися на полях Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Миколаєва та Вінниці. І ось нарешті, 1-4 грудня, відбудуться фінальні ігри та буде визначено переможців. Урочисте нагородження  відбудеться о 14:00 4 грудня.

Це велика подія для наших військових не тільки тому, що Кубок Героїв АТО розігрується вперше, але насамперед через те, що гра у футбол для хлопців є способом реабілітації та соціалізації, а також можливості спілкування та налагодження дружніх відносин різних військових підрозділів, різних силових відомств.

На церемонії нагородження  очікується присутність  Президента України  Петра Порошенка.

Подробиці – в Прес-релізі