Анонс: Всеукраїнська акція «Донеччина зустрічає своїх захисників»

Дата: 27.06.2018 Переглядів: 75

Запрошуємо 4-5 липня 2018 року приєднатись до Всеукраїнської акції «Донеччина зустрічає своїх захисників» на горі Карачун.

Ця ініціатива сприяє створенню платформи для зустрічі та спілкування у неформальній дружній атмосфері ветеранів АТО зі всієї України з мешканцями Донецької області.

Захід ставить на меті об’єднання ветеранів АТО, громадських діячів та активістів, військових психологів, представників влади та громади для відзначення щорічного для Донеччини свята, що покликане поєднати усіх людей, які боролись за територіальну цілісність та суверенітет України та прагнуть розвивати та оновлювати Донеччину. Це також можливість обмінятися інформацією, дізнатись про проекти, що існують в Україні для демобілізованих учасників АТО.

Організаторами акції є: Міністерство молоді та спорту України, ГО “Союз ветеранів АТО Донбасу” та  ГО “Труханівська Січ – Коло.медіа” за підримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції,  Центру допомоги учасникам АТО, Центру підтримки ветеранів АТО та їх родин “Поруч”.

До участі у заході запрошуються представники громадських організацій військово-патріотичного виховання, представники ветеранських організацій учасників АТО. Зареєструватись для участі можна тут

Учасників буде забезпечено харчуванням під час заходу протягом двох днів 4-5 липня.

Організатори забезпечують проживання 1 добу (з 4 по 5 липня). Поселення у наметовому містечку на горі Карачун можливо не раніше 13.00 (4 липня). Загальна кількість міст для поселення у наметовому містечку – 200 учасників. Територія дозволяє взяти участь у заході із власним наметом.

Для відшкодування витрат за проїзд при собі необхідно обов’язково мати копії паспорта, ідентифікаційного коду та оригінали квитків в обидві сторони на потяг чи автобус (або роздруковані електронні квитки). Не компенсуються квитки 1-го класу “Інтерсіті”, класів “Люкс” та “СВ” у потягах. Кошти за проїзд повертатимуться на карткові рахунки після проведення заходу.

Шановні ветерани! Організатори заходу будуть дуже  вдячні, якщо ви привезете з собою на акцію бойові прапори частин, що брали участь в антитерористичній операції із захисту незалежності та територіальної цілісності України. Прапори будуть вивішені поряд з державними символами і задіяні у пішій ході 5 липня.

Контактні особи:

у Донецькій ОДА – Олексій Назаров, тел. 0667904773;

від Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Донецькій області – Анна Адам, тел. 0505874778, Анатолій Володін, тел. 0502761139