Арт-терапевтичний проект ЦСПР м. Славутич

Дата: 13.03.2017 Переглядів: 121

Надзвичайно важливо сьогодні, в умовах війни, мати відчуття оптимізму, надії та віри в майбутнє!

«Військово-польовий Арт» – це всеукраїнський мистецько-культурологічний арт-терапевтичний проект, де народні майстри перетворюють зброю на мистецтво: розписують та прикрашають предмети військового походження, які привезені із зони АТО.

 

Творчість має цілющу дію сама по собі, дає можливість висловити свої почуття і емоції. Здібності до того чи іншого виду мистецтва або спеціальна підготовка абсолютно не важливі для використання творчості на подібних заняттях. Для терапії мистецтвом важливий сам процес.

Арт-терапія розвиває творчі можливості. Під час занять людина може відкрити в собі невідомі раніше таланти. А використання яскравих кольорів, втілення цікавих образів піднімає настрій і викликає посмішку.

На арт-терапевтичному занятті в Соціально-психологічному центрі м. Славутич   жінки учасників АТО та фахівці центру створювали «життя» – на гільзах від патронів «розцвіли» весняні квіти, тому що прихід весни асоціюється не тільки з пробудженням природи, а й з оновленням життя в цілому. Миру всім нам…