Артур Дерев’янко: найсучаснішими протезами забезпечить держава

Дата: 10.03.2016 Переглядів: 262

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко надав інтерв’ю журналісту 5 телеканалу Лесі Головатій з питань забезпечення постраждалих бійців АТО сучасними протезами.

Сюжет на 5 каналі мав назву “Протези нового покоління для учасників #АТО: мрія чи реальність” і вийшов 5 березня.

Голова– Найсучасніші протези – це реальність, в державі передбачені кошти на протезування за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, – запевнив А. Дерев’янко. – На таке протезування державою виділяється у 2016 році 150,0 млн гривень.

Керівник Служби поінформував, що у минулому році було забезпечено протезуванням 160 учасників антитерористичної операції. У тому числі, Державною службою у 2015 році було організовано протезування виробами підвищеної функціональності за технологіями виготовлення, які відсутні в Україні 11 учасникам АТО за кордоном у Німеччині (“Otto Bock”) та в Італії (“Сorpora”).

Поддубний-1

До речі, одного з них – Олександра Піддубного, який отримав високотехнологічний протез руки в Італії, – можна побачити в сюжеті.

Голова Служби також докладно і доступно розповів, як діяти учаснику АТО, щоб попасти під програму складного протезування виробами підвищеної функціональності (про це дивиться на сайті Служби).