Артур Дерев’янко у програмі “Вертикаль влади”

Дата: 28.09.2015 Переглядів: 237

28 вересня Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко взяв участь у запису програми “Вертикаль влади” на телеканалі “ЕРА”.

Тема – “Соціальний захист ветеранів АТО”.
Формат програми: ток-шоу. Участь беруть двоє гостей.

Сьогодні опонентом представника центрального органу влади був керівник всеукраїнської громадської організації “Крила 8-ї сотні” Ірина Міхнюк.

Ведучий програми Леонід Олійник, який є шеф-редактором суспільно-політичних програм, розпитував гостей програми про головні проблеми, з якими зустрічаються ветерани АТО після повернення до цивільного життя.

Очільник Служби поінформував про державні гарантії, докладно сказав про державні програми, головним виконавцем яких виступає Служба. А це такі направлення, що більш за все хвилюють бійців, які повертаються до мирного життя: забезпечення санаторно-курортним лікуванням, надання соціальної та психологічної допомоги, соціальна та професійна адаптація, забезпечення житлом, протезування постраждалих учасників АТО та інші.

Ірина Міхнюк говорила про основні питання, які потрібно вирішувати загальними зусиллями всього суспільства. А для цього, на її думку, потрібна система інформування учасників АТО: “необхідно донести це до кожної людини, до кожного бійця, кожної родини, щоб вони розуміли куди вони йдуть, що вони можуть отримати в тому чи іншому випадку, які для цього потрібні документи, які їхні права, як правильно відстояти ці права”, – додала вона.

Разом із тим, обидва гостя погодились, що держава багато зробила і робить у питаннях соціального захисту учасників АТО. Одну з основних проблем гості бачать у недостатньому інформуванні учасників АТО, особливо в невеликих містах і селах.

Наприкінці передачі Артур Валентинович звернувся до всіх державних органів та засобів масової інформації з пропозицією активно включатись в інформаційну роботу щодо надання об’єктивної і правдивої інформації для учасників АТО.