Артур Дерев’янко: Служба реагує на кожне звернення ветерана, учасника АТО чи його рідних

Дата: 13.10.2015 Переглядів: 398

13 жовтня на Першому Національному телеканалі вийшла в ефір телепередача “Уряд на зв’язку з громадянами”.

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко відповідав на актуальні питання глядачів, які надійшли на урядову “гарячу лінію” до контактного центру.

????????????????????????????????????

Питання очільнику центрального органу влади в студії контактного центру ставив журналіст Національної телекомпанії України Георгій Спасокукоцький. Темою розмови були  соціальний та правовий захист учасників АТО та членів їх сімей. Нашіх громадян   цікавили питання збору і оформлення документів для отримання статусу учасника бойових дій, пільги та державні гарантії для тих, хто брав участь в АТО, а також для членів сімей загиблих патріотів,  надання одноразової грошової допомоги у разі загибелі чи інвалідності добровольця та волонтера, отримання у власність земельної ділянки тощо.

Під час розмови Голова Служби звернув увагу на те, що для отримання належних пільг необхідно встати на облік в територіальних органах соціального захисту населення за місцем реєстрації. Також він наголосив, що громадяни громадяни можуть також звертатись на телефонну “гарячу лінію” Державної служби: (044)281-08-48, 281-08-38, додавши, що вся актуальна інформація розміщена на офіційному веб-сайті Служби www.dsvv.gov.ua

Артур Валентинович запевнив, що в Державній службі індивідуально підходять до розгляду кожного звернення, що стосується теми соціального захисту ветеранів та учасників АТО. Він підкреслив, що зараз  потрібно чітко усвідомити, що сьогодні, коли наші українські хлопці на сході захищають нашу Батьківщину, державним органам, громадським організаціям, засобам масової інформації, – всім потрібно об’єднати свої зусилля, щоб самі воїни, сім’ї загиблих знали і відчували, що держава про них дбає і ні один з них не повинен залишитися без уваги.