Атовці провели захід з патріотичного виховання

Дата: 04.03.2017 Переглядів: 157

В Івано-Франківську “Обласна спілка учасників АТО” та рота поліції особливого призначення  спільно з департаментом освіти та науки міськради та за підтримки та участі представника  Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Володимира Веркальця провели показовий урок з вивчення сучасної зброї.

Бійці АТО та спецпризначенці поліції прийшли в школу-гімназію №3, принесши з собою сучасну зброю – автомати, пістолети, рушниці, шоломи та бронежилети різної специфікації. На показовий урок прийшло більше сотні учнів гімназії,  як хлопці, так і дівчата. Старшокласники з цікавістю слухали інструкторів, збирали та розбирали бойову зброю, а також пробували вдягати броню і шоломи.

“Це своєрідний крок у патріотичному вихованні дітей, допомога вчителям предмету “Захист Вітчизни”, який раніше називався допризовною підготовкою юнаків. Свого часу цей предмет скасували, бо ж армія була непотрібною , втім на сьогоднішній день потреба в ньому є. Можливо, хтось з цих юнаків стане професійним військовим, когось це зацікавить”, – розповів Андрій Долик, голова “Обласної спілки учасників АТО”.

Фото з газети “Галицький кореспондент”