Багатогранне партнерство

Дата: 12.05.2016 Переглядів: 116

4-8 травня до Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації вкотре  завітали представники іспанської асоціації «EsPerTu» з м. Барселони на чолі з президентом Росою Мартін.

Програма візиту була досить насиченою. Відвідання та допомога сім’ям із села Залішани, у тому числі, сім’ї учасника АТО Миколи Курято та дітям із багатодітної сім’ї Лебедєвих, які в результаті пожежі залишились без батьків та оселі. Цього ж дня гості з Іспанії побували в в одному з найвіддаленіших сіл  району Жміївці. «EsPerTu» вже не перший рік допомагає Жміївській школі приладдям, канцелярськими товарами, встановленням мережі Інтернет та оплатою відповідних послуг. І найголовніше  – дітям із цього села надається пріоритет в запрошенні на оздоровлення до Іспанії. У свою чергу, жміївські школярі зустрічали дорогих гостей хлібом-сіллю, гімном України та Іспанії, концертом та пасхальною випічкою.

Багатогранне партнерство1

Зворушені бідністю сімей та в той же час багатством душі, гостинністю жителів с. Жміївки, іспанські гості запевнили, що саме цю школу беруть під опіку.

Багатогранне партнерство2

Побували представники асоціації в посольстві Іспанії в Україні, Київській обласній держадміністрації, де отримали заслужену нагороду, познайомились з історичним Києвом.

Київська ОДА. Подяка від Служби у справах дітей і сім'ї асоціації ESPERTU, Барселона.

По закінченню візиту відбулася зустріч із сім’ями дітей, причетних до оздоровлення в Барселоні, та конференція «Актуалізація досвіду проведення оздоровлення дітей в Іспанії у постчорнобильському соціумі», у якій взяли участь представники асоціації «EsPerTu», працівники ЦСПР, батьки, волонтери.

Школа с Жміївка

Окрему подяку у підготовці конференції висловлюємо соціальному педагогу ЦСПР Інні Шеремет, батькам Вікторії Гультайчук та Валерію Анікеєву.

Цього літа у Барселоні протягом 2 місяців відпочине 61 дитина. Витрати на переліт, перебування дітей в Іспанії бере на себе приймаюча сторона. Минулого року внесок іноземних партнерів в оздоровлення, лікування, підтримку дітей Іванківського району в грошовому еквіваленті склав понад 6 млн. грн.

Про подію повідомляє Галина Бабич директор Іванківського ЦСПР