Бородянський ЦСПР: святкове засідання Клубу ветеранів

Дата: 02.10.2018 Переглядів: 86

На святкову зустріч зібралися в Бородянському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції,  учасники Клубу ветеранів «Полуднева світлиця».

Хорошим приводом знову зустрітися з друзями-соратниками по активній життєвій позиції став Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана, який з 2004 року також відзначається в Україні 1 жовтня.

Традиційно, у цей день до «Полудневої світлиці» прийшли гості – представники влади й громадськості Бородянщини – з привітаннями й подарунками. А Рада ветеранів відзначила «наймолодших» зі своєї когорти: тих, кому виповнилося понад 90 років, нині у Клубі ветеранів наразі шестеро.

«Полуднева світлиця» Бородянського ЦСПР, до якої за 18 років діяльності залучилися понад сотня людей поважного віку, дійсно має у своїх лавах ветеранів війни і праці, солдатських вдів, дітей війни, людей із інвалідністю. Всіх їх об’єднує бажання “не старіти душею”. А саме у Бородянському центрі для них у цьому плані створені різноманітні можливості.

Клуб діє на засадах самоорганізації та самодопомоги. Тож, тут кожен намагається використати свої таланти на радість усім. От і цього разу, замість заїжджих артистів під голосистий баян та оплески залу самі учасники «Полудневої світлиці» співали, розповідали українські гуморески та декламували власні вірші, демонструючи таким чином свій завзятий молодечий запал.