Бородянський ЦСПР: благодійний прийом вертебролога для ветеранів АТО

Дата: 23.11.2017 Переглядів: 117

Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, поетапно вводить у діяльність програму «Підтримка здоров’я учасників АТО та ветеранів війни».

Маючи на меті поліпшити самопочуття ветеранів АТО, на чиїх спинах війна залишила свій руйнівний слід, Центр організував безкоштовний прийом знаного в Україні лікаря-вертебролога.

Учасники АТО часто скаржаться, що болі у спині заважають їм нормально жити і працювати. Тож саме лікар-вертебролог, який і займається комплексно діагностикою та лікуванням захворювань хребта, поєднуючи у своєму арсеналі такі напрямки медицини, як ортопедія, травматологія, неврологія, мануальна терапія, рефлексотерапія, зміг би їм допомогти.

Дізнавшись, що на його допомогу очікують саме учасники АТО, столичний лікар-вертебролог Віктор Вітьоха охоче зголосився приїхати до Бородянки, де на базі оздоровчого комплексу Бородянського ЦСПР все було підготовлено для прийому.

Кожному бійцю він приділив оптимальну кількість часу, аби продіагностувати та провести лікувальні маніпуляції з опорно-руховим апаратом. Однак вагому частину зустрічі лікар-вертебролог присвятив тому, аби допомогти молодим ветеранам усвідомити витоки особистих проблем зі здоров’ям та підштовхнути до здорового фізично й духовно способу життя. Адже саме здоровий спосіб життя, на переконання пана Віктора, здатен допомогти організму запустити відновлюючі процеси та зрештою повернути здоров’я.

Отримавши від учасників АТО вдячні відгуки та запити на подальші зустрічі, Бородянський центр СПР нині узгоджує формат співпраці з лікарем-вертебрологом В.Вітьохою, аби зробити його допомогу доступною якомога більшій кількості відвідувачів цільової групи.