Бородянський ЦСПР: міжнародна солідарність у дії

Дата: 27.04.2017 Переглядів: 189

Ще у 2012 році Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації, який нині діє у сфері управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, за сприяння Британського Міжнародного благодійного фонду «Лінія життя дітей Чорнобиля» став асоційованим членом Всеєвропейського Руху Пам’яті Чорнобиля і вже наступного року ініціював на Бородянщині акцію міжнародної солідарності. Отже п’ятий рік поспіль громада району запалює Свічу Пам’яті і приєднується до Всеєвропейської акції Пам’яті Чорнобильської трагедії.

Цього року, спеціально для участі в Акції Пам’яті, на Бородянщині з Великобританії прибула родина Шарлотти та Даніеля Джон, представників МБФ «Лінія життя дітей Чорнобиля», які протягом кількох років надають вагому підтримку родинам району, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та опинилися у кризовому стані. Серед них є й сім’ї учасників АТО.

Як завжди, левову частку часу протягом свого візиту, Шарлотта та Даніель присвятили відвідуванням підопічних родин, вирішенню їхніх найбільш нагальних потреб. Своїми планами щодо подальшої співпраці та підтримки постраждалого населення гості поділилися під час офіційних зустрічей із керівництвом Бородянського району.

Подяка від райдержадміністрації та районної ради, а також рукотворна відзнака від представників покоління чорнобильців, на долю якого випало захищати цілісність і незалежність України – стали виявом щирої вдячності міжнародним партнерам-благодійникам від влади і громади Бородянського краю.