Бородянський ЦСПР приєднався до Всеукраїнської акції «Голуб Миру»

Дата: 18.09.2018 Переглядів: 131

Просвітницький захід патріотично-виховного та психологічного спрямування для дітей учасників АТО, вимушених переселенців та інших цільових категорій провів Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, в межах акції всеукраїнської солідарності, приуроченої  до Міжнародного дня миру.

На честь Дня миру – як дня глобального припинення вогню і відмови від насильства – представництво ООН в Україні закликало дорослих і малих українців приєднатися до Всеукраїнської акції «Голуб Миру». Тож, у межах програми заходів ЦСПР із національно-патріотичного виховання було проведено відкрите тематичне групове заняття, до якого із задоволенням приєдналися всі охочі.

Головне питання, на яке спробували відшукати відповідь діти й підлітки – як досягти миру в усьому світі. Саме варіанти, які вони пропонували з особливою дитячою безпосередністю, стали визначальним маркером ефективності просвітницького психологічного заходу. Адже психолог Світлана Краснощок і соціальний педагог Наталія Марковська саме й планували сформувати у дітей свідоме ставлення до необхідності збереження миру, як найвищої цінності людського суспільства, здатної поєднати у собі загальнолюдські цінності свободи, доброти, толерантності, взаємоповаги й розвитку.

Довідково: Міжнародний день миру був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році. Започаткування Дня миру свідчить про те, що ООН спрямовує свої зусилля на підтримку миру в усьому світі та закликає всіх людей на планеті згуртуватися на шляху досягнення цієї мети. Україна підтримала рішення Генеральної Асамблеї ООН і Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 проголосила 21 вересня Днем миру.