Бородянський ЦСПР співпрацює з органами місцевого самоврядування в інтересах атовців

Дата: 01.06.2017 Переглядів: 287

Коли йдеться про взаємодію «громада – учасник АТО», немала частка відповідальності та сподівань покладається саме на органи місцевого самоврядування (ОМС). Проте в окремих аспектах їм потрібна допомога фахівців – це стосується також і соціально-психологічної проблематики.

Відслідковує такі потреби та надає підтримку ОМС безпосередньо на місцях Мобільна психологічна служба  Бородянського соціально-психологічного центру,  який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Прикладом може служити новостворена Пісківська об’єднана громада, яка наразі знаходиться у стадії розбудови в тому числі й своєї гуманітарної інфраструктури. Тож практично одночасно її очільнику та його команді доводиться вирішувати і стратегічні, і тактичні, і нагальні питання. Серед яких на передньому плані стоять потреби і турботи учасників АТО та їхніх родин. Саме про це йшлося під час робочої зустрічі представників Мобільної психологічної служби Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення з головою Пісківської громади Анатолієм Рудніченком.

Бородянський центр СПР практично з 2014 року співпрацює з неформальними групами з числа місцевих учасників АТО, матерів бійців, окремими учасниками бойових дій. Із ними вже склалися певні стосунки, налагодилися взаємодії. Однак за обопільною згодою сторін учасників робочої зустрічі в офісі Пісківської селищної ради об’єднаної територіальної громади – дійшли згоди, що спільними зусиллями можна досягти більших результатів на користь цільової групи та усієї громади.