Бородянський ЦСПР святкує День захисту дітей з родинами атовців

Дата: 05.06.2018 Переглядів: 216

День захисту дітей – особливе свято для Центру. 23 роки тому саме Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, започаткував на Бородянщині урочисте відзначення 1 червня, сповнивши його турботою про дотримання прав дитини.

А нині це міжнародне свято набуло особливого змісту, адже від воєнного протистояння з агресором страждають в першу чергу діти: і вимушених переселенців, і учасників АТО, і всі інші – адже порушені їх найголовніші права, гарантовані міжнародними правовими актами – на мирне небо над головою, на надійну домівку й міцну родину, на щасливе безтурботне дитинство.

Організатори святкового заходу цього року особливо постаралися, аби наповнилися реальним змістом слова девізу-побажання, що стали лейтмотивом свята: «Хай розцвітають усмішки дитячі!». І вони таки не марно витратили зусилля.

Чудовий концерт силами талановитої дітвори зривав раз у раз аплодисменти дорослих і малих глядачів. Довкола було море можливостей проявити свої здібності на майстер-класах та конкурсах. Неабияк смакувало малечі й безкоштовне морозиво від селищного голови Бородянки Олександра Сахарука.

У особливих змаганнях на звання найспортивнішої та найдружнішої родини усі гаряче вболівали за сім’ю Арещенків. Тато Олександр, учасник АТО, мама Вікторія, працівник нашого Центру СПР, синочки Артем і Ростислав – стали переможцями!

Під традиційний веселковий купол гігантського парашута – улюбленої сімейної рухавки гостей дитячого свята – працівники Бородянського центру СПР разом із своїми волонтерами запросили також і дітей із родин учасників АТО, і малечу, що разом із батьками обрали Бородянщину своєю новою домівкою після переселення з буремного Сходу України. З цими родинами протягом останніх років фахівці ЦСПР проводять велику психологічну і соціальну роботу. Справжнім подарунком для нашої команди став веселий дитячий сміх та усмішки батьків. Цього дня почесними грамотами нагороджено багатодітні родини та опікунські сім’ї району: опікуна Тетяну Ніщик, опікуна Ладу Шмель, батьків-вихователів Ігоря та  Людмилу Фаїн, батьків-вихователів Андрія та Олену Жеребченко.

Конкурсно-розважальна програма свята містила майстер-класи, родинні змагання, веселі ігри з аніматорами та інші цікавинки для дітей і їхніх батьків.