Буде створено “Івано-Франківській обласний госпіталь ветеранів війни”

Дата: 07.06.2016 Переглядів: 219

Створення комунального закладу “Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни” відбувається на базі Коломийської залізничної лікарні.

івно-франк_госпітальДепутатська комісія офіційно погодила і винесла на розгляд сесії Івано-Франківської обласної ради утворення госпіталю. Таке рішення передбачає затвердження Статуту лікувального закладу, призначення головного лікаря та забезпечення фінансування і початок повноціннї роботи.

Як повідомив начальник департаменту охорони здоров’я ОДА Мирон Матейко, колишня залізнична лікарня пройшла повну реорганізацію, наразі складено акт прийому-передачі приміщень та іншого майна в комунальну власність області.

На медкомісії Департаменту розглянули і рекомендували до затвердження Статут госпіталю.

Майбутній керівник госпіталю, екс-головлікар залізничної лікарні та голова комісії з реорганізації Володимир Федоришин повідомив, що заклад уже розпочав роботу.

“Своїми силами завезли 50 ліжок. На цей час пролікували 43 учасників війни і АТО, зробили зубопротезування більш як 20 пацієнтам, – розповів Володимир Федоришин. – Ми відкриваємо госпіталь на 110 ліжок, путівки будуть роздані в райони області. Заповнювати госпіталь будуть лікарі первинної та вторинної ланки (дільничні та з районних поліклінік і лікарень). Основний потік пацієнтів будемо старатися приймати за скеруваннями з районів. Також до нас можуть звертатися самі ветерани АТО – є діагностичне відділення, і на місці прийматимемо рішення про госпіталізацію та лікування або реабілітацію”.

У Обласному госпіталі працюватимуть хірургія, терапія, неврологічне, діагностичне, фізіотерапевтичне відділення.

Мирон Матейко уточнив, що путівки до госпіталю в районах отримуватимуть лікарі ЦРЛ, відповідальні за напрям лікування учасників АТО та людей з особливими потребами. Також дані про потребу в реабілітації у госпіталь передаватимуть з Центру допомоги АТО та власне Департаменту охорони здоров’я, який координуватиметься з Обласною клінічною лікарнею.

“Головне, щоб ветерани зверталися з потребами у лікуванні і реабілітації за місцем проживання”, – наголосив Матейко.

Про це повідомляє Мирослав Кріль, завідувач сектору Служби в Івано-Франківській області.