Буковина приймає ветеранів війни

Дата: 17.10.2016 Переглядів: 81

Напередодні Дня захисника України відділом меморіальної роботи та з міжнародних питань Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції організовано і проведено чергову поїздку делегації ветеранів до міст Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Чернівці з метою участі у заходах, присвячених вшануванню пам’яті жертв війни.

Захід проводився у рамках бюджетної програми “Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів та ветеранів, заходи з відвідування військових поховань і військових пам’ятників та з увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 років” на 2016 рік.

_shv5325-1У ході поїздки ветерани війни та  учасники бойових дій зустрілись з очільником міста Кам’янець-Подільський, із заступником голови Чернівецької обласної адміністрації-керівником апарату, заступником Чернівецького міського голови.

Ветерани вшанували пам’ять загиблих воїнів Другої світової війни, поклавши квіти до Меморіалу слави у м. Хмельницький, до Пам’ятника танкістам у м. Кам’янець-Подільський, до обеліску „Перемога”, що на Соборній площі м. Чернівці.

????????????????????????????????????Спільно з ветеранами та учасниками антитерористичної операції Буковини члени делегації віддали належну шану загиблим учасникам антитерористичної операції на „Алеї воїнської слави”  у м. Чернівці.

А напередодні свята, 13 жовтня, відбулась зустріч ветеранів з військовослужбовцями Національної гвардії України в/ч 3052 (м. Хмельницький).

Під час поїздки члени делегації мали змогу відвідати Кам’янець-Подільську фортецю, Хотинську фортецю, познайомитись із історичною частиною міста Чернівці та відвідати Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, Чернівецьку міську ратушу, Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Ольги Кобилянської та інші архітектурні пам’ятки.

_shv5132-1З гостинної Буковини до Києва делегація повернулася з теплими спогадами та повними валізами вражень.