Чемпіонат України з самбо до Дня виводу військ з Республіки Афганістан

Дата: 07.02.2017 Переглядів: 140

3-5 лютого 2017 року, в Одесі на базі спортивного комплексу Міжнародного гуманітарного університету пройшов молодіжний чемпіонат України з самбо та бойового самбо. У турнірі, який має статус відбіркового  до юнацької та юніорської збірних, взяли участь понад 400 учасників з 21 регіону України.

Організатор змагань, Одеська обласна федерація самбо, присвятила цей турнір до Дня виводу військ з Республіки Афганістан, який щорічно відмічається 15 лютого.

Серед почесних гостей чемпіонату поряд із зірками вітчизняного спорту – чемпіонами з самбо різних років, керівництвом області та міста, були і ветерани афганської війни, які докладають чимало зусиль для розвитку і популяризації цього виду спорту в нашій країні.Серед них – завідувач Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Микола Сторожук.

На сьогоднішній день, самбо є дуже популярним видом спорту в світі.  Маючи майже сторічну історію свого становлення та розвитку, самбо – не тільки вид спортивного єдиноборства і система протидії противнику без застосування зброї, а й система виховання, що сприяє розвитку морально-вольових якостей, патріотизму і громадянської позиції. Заняття самбо формують твердий характер, стійкість і витривалість, сприяють виробленню самодисципліни і розвитку якостей, необхідних для досягнення життєвих цілей. Самбо формує людей, здатних постояти за себе, за свою сім’ю, за Батьківщину. І не дивно, що в наші важкі часи самбо набирає популярність серед молоді України.