Черкащина вшановує воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 18.02.2016 Переглядів: 136

Урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав тривають на Черкащині. В обласному центрі біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг. Кілька сотень містян прийшли туди, аби віддати шану бійцям.

Сьогодні минає 27-ма річниця з дня виведення радянських військ із Афганістану. Крізь вогонь тієї війни пройшли понад 4 тис. черкащан. Більше сотні загинули.

– Будь-яка війна – це горе, це понівечені людські долі та діти без батьків, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Так уже склалося, що кожне покоління українців мусить проявляти свою силу й міць. У свій час воїни-інтернаціоналісти виконували військовий обов’язок в Афганістані. Тепер багато з них захищають нашу країну на Сході. Саме афганці допомагали нам створювати тербат «Черкаси», вони серед перших пішли в добровольчі батальйони. Так збіглося, що День ушанування учасників бойових дій на території інших держав відзначаємо разом зі Стрітенням. У день, коли весна зустрічається із зимою і перемагає її. Ми теж переможемо! Усі разом!

?

Загиблих воїнів-інтернаціоналістів на мітингу вшанували хвилиною мовчання. А очільник області вручив почесну відзнаку «За заслуги перед Черкащиною» учасникові бойових дій, прикордоннику Анатолію Попову.

В урочистостях з нагоди 27-ї річниці виведення військ з Афганістану взяв участь завідувач сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Олег Остапенко.

Аналогічні заходи пройшли як в Черкасах, так і в багатьох районних центрах області за участі перших осіб.

Інформацію надав О. Остапенко