Чужої біди не буває

Дата: 13.02.2017 Переглядів: 92

Колектив Бородянського соціально-психологічного центру, що знаходяться у сфері управління Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, продовжує збір гуманітарного вантажу для постраждалих жителів Авдіївки, залучаючи до благодійної справи партнерів і учасників АТО.

Авдіївка! Не вщухає біль ще від того дня, як у самому серці України на Хрещатику відбулося прощання з молодими самовідданими воїнами, які відтепер охоронятимуть нашу землю з небес, навічно поповнивши військо небесне. Щемом у душі відгукується і біль мирних жителів Авдіївки і Мар’їнки, які стали заручниками холоду і війни.

З того часу, як працівники Центру дізналися про загострення ситуації на сході та гуманітарну кризу і по сьогоднішній день, колектив Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення активно долучився до збору речей, продуктів, всього, що може допомогти людям, які залишилися просто неба в Авдіївці.

Ветерани АТО Дмитро Сирота, Вячеслав Панкратов та Олександр Федоренко, волонтери  нашого Центру, підставили своє чоловіче плече й узяли на себе важку частину роботи. Так спільними зусиллями повсякчас зростає піраміда готових до відправки коробок із простими написами у файлах: ліки, дитячі речі, теплий одяг, продукти харчування, дитячі іграшки…

Щиро дякуємо усім, хто долучився до справи. Особлива вдячність партнеру Центру – громадському об’єднанню «Волонтерська рада» м. Ірпеня,  Ларисі Пашинській, яка зі своїми однодумцями щиро турбується про тих, кому потрібна допомога. Ось і цього разу до вантажу допомоги увійшли речі, які передала пані Лариса.

 

Нині готується до відправки на Авдіївку черговий гуманітарний вантаж із Бородянського району, який супроводжуватимуть на схід наші волонтери з числа учасників АТО.