Декада відкритих дверей у ЦСПР м. Коростень

Дата: 30.10.2017 Переглядів: 76

З 17 по 27 жовтня 2017 року в приміщенні Центру соціально-психологічної реабілітації населення міста Коростень, який працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, фахівець із соціальної роботи Центру Вікторія Обиход втілила в життя ще одну програму «Декада відкритих дверей».

Участь в цьому інформаційному заході брали учасники АТО, члени їх сімей, внутрішньо переміщені особи та постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС. Всі фахівці Центру: заступник директора, практичні психологи, юрисконсульт, фахівці із соціальної роботи та фахівець із зв’язків з громад кістю та пресою – поінформували  гостей про послуги, які надають вразливим категоріям населення.

Захід «Декада відкритих дверей» проходив кожного дня з 13:00 до 15:00 години, інформація щодо заходу була розповсюдження в ЗМІ м. Коростень та Житомирської області.

На захід завітали не тільки місцеві жителі але й учасники АТО, члени їх сімей, переселенці та постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, котрі проживають в Коростенському районі. Кожен з них звернувся до фахівця ЦСПР за вибором та отримав інформацію щодо свого статусу, та запрошення до участі в програмах та проектах, що розробляв кожен фахівець (соціального, психологічного, юридичного направлення).

У Центрі пропонували отримати безкоштовні консультації, відвідати заняття, тренінги, семінари, отримати інформацію щодо пільг учасникам АТО. Адже  спеціалісти Центру сприяють вирішенню багатьох питань та перенаправляють до інших спеціалістів, що кваліфікуються у питаннях, які потребують детального розгляду.

Фахівці ЦСПР також надали інформацію про оздоровлення учасників АТО. Повідомили, що в ЦСПР збирається  група для учасників АТО “Гуртом легше” та група  для дружин учасників АТО, для роботи в програмі “Коханий, ти вдома”.

Діти, котрі прийши до Центру реабілітації, мали змогу відвідати “Дитячу ярмарку розваг”,     дорослі, в свою чергу, пройти курс релаксації на масажному кріслі, оформити соціальну картку учасника АТО, взяти участь у “Живій бібліотеці”, привести своїх діток на курси іноземної мови.

Фахівець із соціальної роботи Вікторія Обиход провела опитування, з метою визначити до яких фахівців більше звертаються клієнти ЦСПР та з яких питань.

Захід «Декада відкритих дверей» був досить успішним і проводитиметься ще не один раз. Фахівцями Центру було підготовлено та роздано багато буклетів та візитівок, інформаційних листів.

Про це інформує фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ЦСПР Любов Паламарчук