Делегація ветеранів відвідала Мукачево

Дата: 26.10.2016 Переглядів: 119

У рамках 72-ї річниці визволення Закарпаття і України від фашистських загарбників 20 – 22 жовтня 2016 року відбулась поїздка делегації ветеранів в м. Мукачево Закарпатської області та вшанування пам’яті визволителів міста.

Про це повідомляє Всеукраїнська Спілка ветеранів війни (ВСВВ), яка є соціальним партнером Державної служби ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Делегацію представляли  26 активістів Спілки з міст Києва, Харкова, Житомира, Полтави, Калуша, Ужгорода.

pokladannyaПід час візиту ветеранської делегації був проведений Круглий стіл з питань патріотичного виховання молодого покоління. Перед початком засідання Круглого столу  ветерани ВСВВ разом з ветеранами громадської організації «Клуб 128 дивізії» вшанували  пам’ять загиблих закарпатських партизан, поклавши  квіти до Обеліску Слави у центрі м. Мукачева.

kruhlyj-stilЗасідання Круглого столу  відбулось  у приміщенні Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Закарпатської обласної  Ради. В засіданні  взяв участь і підрозділ  курсантів ліцею.

litsejistyПеред учасниками Круглого столу виступили  Голова ГО “Клуб 128 дивізії”  Олександр Мартинець,  заступник Голови ВСВВ  Григорій  Федченко, начальник Закарпатського обласного ліцею-інтернату п-к Юрій Захаров та інші.

Для більш повного ознайомлення ветеранів з діяльністю підпільних загонів на території Закарпатської області був продемонстрований фільм, створений на основі архівних фотографій і документів.

bilya-muzeyu

Наприкінці поїздки члени делегації відвідали Музей бойової слави з’єднання та зустрілися з сьогоднішніми воїнами бригади.

Поїздка та проведені заходи сприяли подальшому розвитку ветеранського руху та його впливу на виховання молодого покоління.