Діти учасників АТО та ВПО спробували себе у різних професіях

Дата: 31.10.2017 Переглядів: 133

Для дітей учасників АТО, ВПО, дітей із соціально незахищених сімей осінні канікули розпочалися з пізнавальної поїздки до «Кідландії» – світ професій (м. Київ). Про це повідомляє фахівець із соціальної роботи Іванківського Центру соціально-психологічної роботи населення, що працює у сфері управління Служби, Ірина Струпова.

Всі в дитинстві хочуть стати дорослими і відчути себе самостійним, щоб мати можливість планувати своє життя, займатися улюбленими справами.

Все це можна було спробувати у дитячому парку  професій «Кідландія» –  це справжня країна для дітей, зі своїми законами та правилами, власною економікою й грошовою одиницею. Тут діти мали можливість  знайомитися з більш ніж 100 професіями, заробляти власні кошти, витрачати їх на розваги, сувеніри або накопичувати на банківському рахунку. Маленькі громадяни «Кідландії»  мали  змогу в цікавій для них та легкій для сприйняття формі дізнатися про те, як працює економіка в дорослому світі, зрозуміти цінність праці та навчитися відповідально ставитись до життя.

Повертаючись додому,  діти  ділилися своїми  враженнями:  хто де працював, які знання та навики отримали,  скільки грошей заробили, та які професії найбільше сподобались. Екскурсія сприяла розвитку позитивного бачення свого майбутнього у дітей учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та дітей із кризових сімей.