Дмитро, учасник АТО: “Це мій куточок затишку і покою”

Дата: 19.04.2017 Переглядів: 128

Дуже приємно, коли до Центру соціально-психологічної реабілітації  населення приходять  вже «свої» бійці. Вони стають «своїми»  з часом всі, але деякі часті гості у Іванківському Центрі.

Ось як сьогодні,  завітав учасник АТО Дмитро зі своїм бойовим командиром із 169-го навчального корпусу. Дмитро, наразі, приїхав у справах в рідні краї зі своїм командиром і вирішив показати йому наш центр, як він сказав: «Мій  куточок  затишку і покою».  Провівши екскурсію та розповівши про напрямки та види роботи спеціалістів Іванківського ЦСПР, що працює у сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, запросили їх поспілкуватися, надати інформацію про соціальні гарантії та розпитати про життя-буття на фронті.

Командир був здивований і завзято цікавився заходами, що проводяться для учасників АТО. Сказав: «Я вперше бачу таку організацію, такий центр, що надає безкоштовно стільки видів послуг для бійців АТО. Буду при нагоді відвідувати вас і обов’язково  розповідати іншим. Те, що ви робите тут, дорогого коштує.»

На згадку вручили хлопцям нову газету «Голос Довіри», інформаційні буклети  на актуальні для них теми. Захисники в свою чергу пообіцяли надсилати звісточки .

Про зустріч з учасником АТО розповіла фахівець ЦСПР зі зв’язків з громадськістю та пресою Осипенко А.В.